zpět na úvod
podpora www.linkabezpeci.cz
KontaktPotiskPolep3D reklamawebové služby jazyk

Potisk

Máme bohaté zkušenosti s tiskem od vizitky po billboardy. Vypracujeme grafický návrh a poradíme vhodnou technologii. V případě potřeby nafotíme jak v exteriéru, tak v ateliéru Vaše výrobky, popř. zajistíme různé fotografie nejen výrobků, ale i modelek, nebo modelů. Máme bohatou galerii již hotových fotografií. Nemusíte se bát nechat volně plynout Vaši fantazii, jsme zde proto, abychom Vaše sny v reklamě realizovali. Jedná-li se o tisk na samolepku, tak ji odborně nalepíme.
 • Vizitky

  Vyrábíme vizitky klasické (50x90mm), euro (85x54mm) tak atypického tvaru i rozměrů. Samozřejmostí je možnost tisku až do okrajů vizitky v plných barvách. Tiskeneme jak sítotiskem (např. zlatou, nebo stříbrnou), tak ofsetem, nebo barevným laserem. Vizitky na Vaše přáni zalaminujeme, nebo jim vyrobíme vroubkovaný kraj. Na výběr je široká škála materiálu od klasického křídového kartonu přes lakovaný, nebo strukturovaný papír až po CD vizitky. Máte-li zájem o vizitky, cenovou kalkulaci, nebo další informace, neváhejte a kontakujte nás.

 • Etikety

  Nabízíme tisk etiket na výrobky již od několika kusů dle platných norem a standartů. Zajistíme registraci a výrobu čárkových kódů pro všechny běžné typy pokladen s kódy typu EAN nebo podobných. V případě zájmu navrhujeme 2D maticové kódy pro průmyslové zpracování. Etikety dodáváme přímo na balícím materiálu, nebo na samostatných lepících štítcích všech kategorií i rozměrů.

 • Letáky

  Plnobarevné letáky tiskneme již od několika kusů až po tisícové náklady. Tisk je podle nákladu na barevném laseru, nebo na ofsetovém stroji. Rozměr letáku je omezen formátem A2, poté se jedná již o billboard. Máme smluvní partnery na roznos letáků po celé České Republice.

 • Billboardy

  Plnobarevný velkoplošný tisk provádíme jak na papír, tak textil nebo polymateriály jako plachty na kamion, nebo reklamní transparenty. Montáž zajišťuje smluvní partner až do výše několika pater.

 • Potisk triček a jiného textilu

  Nabízíme také potisk triček všech barev již od několika kusů. Dodáváme jak levné textilie vhodné pro reklamní akce od gramáže 120 až po velice kvalitní bavlněná trička nebo polokošile s gramáží 200g/m. Ideální pro firemní trička s potiskem, případně trička na různé prezentační nebo sportovní akce. Pro sportovce nabízíme dodání a potisk značkového textilu ThermoWear®, nebo sportovních dresů a na trička pro maturanty a absolventy máme připravenu širokou škálu vzhledů a motivů. Nabízíme klasická trička s výstřihem kolem krku ve tvaru O i V, polokošile s límečkem a knoflíčky i s lemovkou, dámská trička, nebo dětská trička či trička bez rukávů. Samozřejmostí je potisk pracovních oděvů. Nabízíme také zakázkové šití výrobků, jako například kraťasy, nebo vesty. Potiskujeme hotové části nesešitého textilu, ale také například deštníky a podobně.

  K tisku používáme jak sítotisk, tak Flock, nebo termolis např. pro potisk fotografiemi.
  Technologie
  • Sítotisk - výsledný povrch je tvořen syntetickou barvou, která se pro delší trvanlivost a lepší vlastnosti nechává vyschnout v peci. Běžný postup výroby je takový, že předem připravený film se používá jako transfer pro barvu, která ulpí na jednotlivých ploškách.
   Tato technologie se vyznačuje vysokou trvanlivostí a je možné používat různé druhy barev, takže potisk může být i plastický. Vzhledem k vysokému nákladu na přípravu je technologie vhodná od většího počtu kusů stejného potisku.
  • Flock - jedná se o tiskovou technologii kdy výsledný povrch je podobný sametu nebo plyši. Běžný postup výroby je takový, že z předem připravené flokové fólie se pořídí ploterový řez, který přeneseme za tepla na potiskovaný materiál.
   Tato technologie se vyznačuje sice velkou pracností, ale lze ji tisknout již od jediného kusu, nebo tisknout měnící se části, například čísla na dresech.
  • Termolis - technologie je v podstatě podobná floku, pouze povrch je hladký a výroba probíhá tak, že se na speciální přenosnou folii natiskne barevnou laserovou tiskárnou úpožadovaná předloha. Poté se plotrem obřeže do požadovaného tvaru a následně stejně jako flok nalisuje na výsledné místo. Tato technologie je vhodná již od jediného kusu a umožňuje tisknout nádherné fotografie na trička či reklamní textil. Technologie je nicméně pomerně drahá a pracná, takže je vhodná pouze pro několik málo kusů, kdy vychází lépe než šestibarevný sítotisk.
  • Výšivka - provozujeme stroj na vyšívání do textilu s možností výšivky i v několika barvách. Můžeme Vám tedy nabídnout také velice prestižní trička s výšivkou Vašeho loga, apd. Máte-li zájem, neváhejte nás kontaktovat.

  Máte-li zájem o další informace, nebo objednání textilu s potiskem, tak neváhejte a kontaktujte nás. Naše tiskárna je v Ostravě.

 • Reklamní předměty

  K potisku využíváme jak sítotisk, tampónový tisk tak rotační tiskárnu. Na kov, sklo a tvrdé materiály používáme gravírování, nebo pískování. Díky dostupnosti všech potřebných technologií můžeme potisknout jak drobná kuličková pera, tak hrníčky, sklenice, popelníky, hotové části přístrojů, deštníky, atd.
Diarek.cz
Provozováno u banan.cz - Copyright © 2001 - 2024 DIAREK
Odesláním formuláře, nebo e-mailu dáváte souhlas se zpracováním zadaných osobních údajů v rozsahu nutném pro účely zpracování a případném zpracování třetí stranou. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.